• Nowy

Obecnie brak na stanie

Smartwatch Zegarek KW10 Cylk, Puls, Powiadomienia - Biały

129,99 zł
Brutto
Opis

Smartwatch KingWear damski Zegarek KW10 z białym paskiem

KW10 firmy KingWear to inteligentny smartwatch, który będzie monitorował Twoją aktywność fizyczną i pozwoli na łatwe wyświetlanie powiadomień z Twojego smartfona. 

Najważniejsze powiadomienia zawsze pod ręką

Nie chcesz przegapić żadnego ważnego powiadomienia, czy połączania, a nie jesteś w stanie cały czas obserwować telefonu? Wystarczy że połączysz telefon ze swoim smartwatchem KW10 za pomocą aplikacji i będziesz mieć go w zasięgu bluetooth. Zegarek wyświetli w czasie rzeczywistym informację o przychodzących połączeniach jak również treści powiadomień z wybranych przez Ciebie aplikacji.

Twój codzienny asystent

Dzięki połączeniu zegarka z aplikacją w telefonie, swobodnie sprawdzisz zebrane przez smartwatch informacje takie jak czas i jakość twojego snu, ilość wykonanych kroków, spalone kalorie czy osiągnięcia w wykonanych aktywnościach. Jest możliwość ustawienia przypomnień w zegarku tak aby zegarek przypominał Ci o konieczności wypicia wody, o zbyt długim braku ruchu czy umówionych spotkaniach z kalendarza.

Jeśli często zdarza Ci się odłożyć telefon tak, że później masz problem z jego znalezieniem to zegarek KW10 rusza Ci z pomocą! Przy pomocy funkcji znajdowania telefonu, zegarek wywoła w telefonie alarm tak żeby można go było szybko i łatwo zlokalizować.

Najważniejsze funkcje:

- Wyjątkowy piękny DESIGN zegarka dla Panów i Pań

- Piękny pasek w kolorze czarnym

- Możliwość połączenia z system ANDROID oraz IOS

- Odbiór wiadomości SMS

- Pulsometr

- Krokomierz

- Dystans

- Spalone Kalorie

- Trening: chodzenie, wspinaczka, rower, pływanie, ping-pong, koszykówka, badminton, piłka nożna

- Mierzenie czasu snu

- Stoper

- Znajdź mój telefon

- 5 motywów ekranu

- Jasność wyświetlacza

Kingwear
Kolor
Biały
Czujniki
Czujnik tętna
Typ łączności
Bluetooth
Kształt koperty
Okrągła
Funkcje
Krokomierz, Pomiar spalonych kalorii, Znajdź moje urządzenie, Alarm, Śledzenie aktywności, Monitor snu, Wyświetlanie powiadomień, Pogoda, Powiadomienia wibracyjne, Tryby sportowe
Szkiełko
mineralne
Rodzaj
cyfrowe
Wodoodporność
Stopień IP68 (mycie rąk, prysznic, deszcz,pływanie). Dopuszczalna temperatura wody od +10 do 35°C. Zanurzenie na głębokość 1.5 m do 30 min.