• Nowy

Natychmiastowa wysyłka

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE XIAOMI HAYLOU GT1 PRO

Polska dystrybucja

Wersja europejska,

certyfikaty CE

Dostawa z Polski

Faktura VAT23%

2 lata gwarancji

119,00 zł
Brutto wysyłka w ciągu 24h
Opis

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE XIAOMI HAYLOU GT1 PRO

Słuchawki Bezprzewodowe Bluetooth 5.0 marki Haylou z serii GT1 Pro to połączenie nowoczesnego oraz niezwykle eleganckiego designu z najwyższą jakością dźwięku. Wykonane zostały z najwyższą precyzją, aby zapewnić wysoki komfort użytkowania. Słuchawki współpracują z każdym urządzeniem wyposażonym w funkcję Bluetooth, są to m.in.: smartfony, tablety oraz różnego rodzaju odtwarzacze muzyki. Dzięki zastosowanej technologii słuchawki posiadają niskie opóźnienie, wygodę użytkowania oraz klasę wodoszczelności IPX5.

Ważne cechy słuchawek:

Słuchawki Xiaomi Haylou posiadają AAC (algorytm stratnej kompresji danych dźwiękowych), co sprawia, że odtwarzają dźwięk w jakości HiFi stereo, gwarantując nam silny bas oraz czyste wokale i wysokie tony, nadają się do słuchania każdego gatunku muzyki. Wbudowany mikroukład Bluetooth obsługuje moduł DSP – dzięki niemu redukowane są szumy z otoczenia. System NC sprawia, że słuchawki GT1 Pro to gwarancja swobodnych, niczym nie zakłóconych rozmów. Na słuchawkach znajduje się dotykowy panel, który umożliwia m.in. odtwarzanie, zatrzymywanie, przełączanie muzyki, odbieranie rozmów jak i wywoływanie asystenta google/ siri/ xiao ai. Za sprawą funkcji odrębnego połączenia, słuchawki można używać niezależnie bądź razem, w zależności od aktualnych potrzeb. 

Dodatkowo słuchawki są odporne na wilgoć, przypadkowe zachlapania czy pot. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy bez ograniczeń cieszyć się ulubioną muzyką, dobrą książką czy rozmową telefoniczną biegając, jeżdżąc na rowerze bądź ćwicząc na siłowni bez obaw, że produkt ulegnie zniszczeniu bądź zalaniu. Słuchawki obsługują najnowszą technologię Bluetooth 5.0, co daje nam gwarancję szybkiego przesyłania/ odbierania sygnału, a co za tym idzie doskonałej współpracy na linii słuchawka – smartfon.

Słuchawki Xiaomi Haylou GT1 Pro możemy używać zarówno razem jak i pojedynczo - w sytuacji kiedy używamy tylko jednej z nich, druga w tym czasie może się ładować w etui. Ponadto posiadają wbudowany mikrofon dzięki czemu umożliwiają swobodne prowadzenie rozmów.

GT1 PRO 

Czym się różni od poprzednika? Posiada o wiele większą pojemność akumulatora. Dzięki temu nie musimy ładować etui tak często jak to było w poprzednich modelach. Posiadamy również diody led, które informują o poziomie naładowania naszego etui. Co jest bardzo wygodne i nie musimy się przejmować kiedy naładować urządzenie.

Najważniejsze cechy etui:

Pojemność baterii etui: 800mAh

Parametr wejściowy etui ładującego: 5V 500MA

Parametr wyjściowy etui ładującego: 5V-150nmA

Czas ładowania etui: ok. 3.5h

Czas czuwania etui: ok. 4 miesiące

Dodatkowo w zestawie znajduje się kabel ładujący z wejściem micro USB, komplety wymiennych nakładek (S-L)

Czas pracy
3,5h
Łączność
Bluetooth 5.0
Zasięg
10 m
Czas ładowania
Słuchawki: do 1,5 h
Typ baterii
Litowo-jonowa